Анонси18 сесія 13.05.2014

Назад

РІШЕННЯ
вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання та протидії корупції, охорони громадського порядку на території району.

2. Про звіт про виконання районного бюджету та використання резервного фонду за І квартал 2014 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».

4. Про звіт керівника комунального закладу «Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа».

5. Про Програму поводження з твердими побутовими відходами Семенівського району Чернігівської області на 2014-2020 роки.

6. Про затвердження Програми забезпечення виконання основних стратегічних цілей та організації надання адміністративних послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків шляхом функціонування існуючого ЦОП при Семенівському відділенні Н-Сіверської ОДПІ на 2014 рік.

7. Про перейменування Семенівського районного будинку культури та затвердження Статуту в новій редакції.

8. Про перейменування Семенівського історико-краєзнавчого музею та затвердження Статуту в новій редакції.

9. Про перейменування Семенівської дитячої музичної школи та затвердження Статуту в новій редакції.

10. Про перейменування Семенівської централізованої бібліотечної системи та затвердження Статуту в новій редакції.

11. Про затвердження Статуту табору з денним перебуванням «Барвінок 1» Семенівської районної ради Чернігівської області в новій редакції.

12. Про затвердження Статуту табору з денним перебуванням «Світлячок» Семенівської районної ради Чернігівської області в новій редакції.

13. Про внесення змін до плану роботи районної ради на 2014 рік, затвердженого рішенням районної ради від 26 грудня 2013 року.

14. Про затвердження переліку базової мережі закладів культури Семенівського району Чернігівської області.

15. Про безоплатну передачу комунальному закладу «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» автомобіля УАЗ-3962.

16. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 07 травня 2014 року №16 «Про звільнення з посади в.о. директора КП „Семенівська районна друкарня» Казановського О.М.”

17. Про задоволення заяви в.о. головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу Семенівська центральна районна лікарня Можара А.Д.

18. Про Звернення районної ради до Кабінету Міністрів України та обласної ради щодо відокремлення філії «Ірванцевський торфозавод» від державного підприємства «Чернігівторф» та надання їй статусу юридичної особи.

19. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо удосконалення відповідних законодавчих актів по проведенню торгів по закупівлі послуг із організації харчування дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

20. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України щодо перегляду законодавчих актів, які визначають відповідальність та порядок притягнення осіб за незаконне виготовлення, зберігання і збут спиртних напоїв домашнього вироблення.

21. Про інформацію незалежної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності КЛПЗ Семенівська ЦРЛ.

Назад

 


Погода в Украине