Анонси23 сесія 29.01.2015

Назад

РІШЕННЯ
двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання

1. Про районний бюджет на 2015 рік.

2. Про стан виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Семенівського району Чернігівської області на 2011-2014 роки.

3. Про Програму забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Семенівського району Чернігівської області на 2015-2017 роки.

4. Про Програму надання пільг хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз в обласних медичних закладах та проживають у Семенівському району, на 2015 рік.

5. Про районну Програму забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників району на 2015 рік.

6. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 21 квітня 2011 року «Про затвердження районної цільової Програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки».

7. Про надання згоди та прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району квартири № 14 по вул. Шевченко, 1 м. Семенівка.

8. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Семенівська районна друкарня».

9. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Н-Сіверській міжрайонній виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

10. Про компенсацію витрат за житлово-комунальні послуги сімї загиблого військовослужбовця.

11. Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 94,2736 га СФГ «Лобосок».

13. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України, Чернігівської обласної ради щодо виділення додаткових коштів на освітню та медичну субвенції.

14. Про Звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, народного депутата України, Служби автомобільних доріг України щодо виділення додаткових коштів на ремонт дороги Жовтневе - Семенівка.

15. Про розробку Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військовозобов’язаних, призваних за мобілізацією та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на 2015 рік.

Назад

 


Погода в Украине