Анонси24 сесія 19.03.2015

Назад

РІШЕННЯ
двадцять четвертої сесії районної ради шостого скликання

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 січня 2014 року „Про районний бюджет на 2014 рік”.

3. Про звіт про виконання районного бюджету та використання резервного фонду за 2014 рік.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року „Про районний бюджет на 2015 рік.

5. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та соціального захисту мобілізованих до лав Збройних Сил України та інших військових формувань і членів їх сімей на 2015 рік.

6. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки.

7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадських організацій ветеранів Семенівського району Чернігівської області на 2011-2015 роки.

8. Про Програму інформатизації Семенівського району на 2015-2017 роки.

9. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

10. Про надання дозволу на списання майна, закріпленого на праві оперативного управління за Погорільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

11. Про надання дозволу на списання майна, закріпленого на праві оперативного управління за Жадівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

12. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати управлінню Пенсійного фонду України в Семенівському районі Чернігівської області за оренду приміщення під адмінбудівлю.

13. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати управлінню Пенсійного фонду України в Семенівському районі Чернігівської області за оренду гаража.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 березня 2007 року „Про Положення про Почесну грамоту районної ради”.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 березня 2007 року „Про Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради”.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки трьох земельних ділянок загальною площею – 94,6935 га Сеньку Юрію Михайловичу.

17. Про створення робочої групи по підготовці проекту рішення про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення керівників підприємств, установ, закладів, що є об’єктами спільної власності району та Положення про порядок укладання та розірвання контрактів з ними.

18. Про створення робочої групи по вивченню питання щодо проведення оптимізації мережі загальноосвітніх закладів району.

19. Про хід виконання рішень районної ради.

20. Про Звернення районної ради до Прем’єр-Міністра України Яценюка А.П., Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо відокремлення філії „Ірванцевський торфозавод” та надання їй статусу юридичної особи.

Назад

 


Погода в Украине