АнонсиРезультати поіменного голосування

Назад
Результати поіменного голосування проектів рішень
третьої сесії районної ради сьомого скликання

24 березня 2016 року

1. Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради сьомого скликання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.

4. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Семенівського району на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

6. Про районну Програму підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки.

7. Про Програму передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Семенівського району Чернігівської області, на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Семенівського району на 2016 рік.

09. Про внесення змін до Програми інформатизації Семенівського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2015 року.

10. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Семенівського району Чернігівської області на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29 січня 2015 року.

11. Про передачу майна у комунальну власність територіальної громади Миколаївської сільської ради.

12. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати управлінню Пенсійного фонду України в Семенівському районі Чернігівської області за оренду приміщення під адмінбудівлю.

13. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати управлінню Пенсійного фонду України в Семенівському районі Чернігівської області за оренду гаража.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ріллі площею – 10,0000 га Фермерському господарству «Антарія-Агро».

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки семи земельних ділянок ріллі загальною площею – 172,1219 га СТОВ «Нове життя».

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки трьох земельних ділянок ріллі загальною площею – 50,0000 га фермерському господарству «ТОК-АГРО».

17. Про зупинення у 2016 році індексації орендної плати.

18. Про реформування друкованого засобу масової інформації Семенівської районної газети «Життя Семенівщини».

19. Про передачу майна у власність територіальної громади Іванівської сільської ради.

20. Про внесення змін до деяких нормативних документів районної ради у зв’язку з утворенням нових постійних комісій.

21. Про єдиний день депутата.

22. Про припинення діяльності юридичної особи Галаганівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Чернігівської області.

23. Про припинення діяльності юридичної особи Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Чернігівської області.

24. Про припинення діяльності юридичної особи Хотіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Чернігівської області.

25. Про повторне Звернення районної ради до Верховної Ради України щодо перегляду законодавчих актів, які визначають відповідальність та порядок притягнення осіб за незаконне виготовлення, зберігання і збут підакцизних товарів (спирту) та самогону.

26. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України, Чернігівської обласної ради щодо виділення коштів на освітню та медичну субвенції.

27. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України щодо фінансування безкоштовного харчування школярів 1-4 класів за рахунок освітньої субвенції та відшкодування видатків за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок державного бюджету.

28. Про Звернення районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, громадськості та міжнародної спільноти щодо звільнення Надії Савченко та всіх українських заручників, ув'язнених в Російській Федерації.

29. Про обрання заступника голови Семенівської районної ради та встановлення умов оплати праці
Назад

 


Погода в Украине