АнонсиРезультати поіменного голосування

Назад
Результати поіменного голосування проектів рішень
четвертої сесії районної ради сьомого скликання

16 червня 2016 року

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.

3. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки.

4. Про звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради Чернігівської області.

5. Про затвердження районної Програми «Молодь Семенівщини» на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми інформатизації Семенівського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2015 року.

7. Про районну Програму надання інших пільг окремим категоріям громадян Семенівського району Чернігівської області на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до плану роботи районної ради на 2016 рік, затвердженого рішенням районної ради № 24 від 25 грудня 2015 року.

9. Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

10. Про внесення змін до рішення районної ради №4 від 17 грудня 2015 року «Про обрання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків».

11. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району квартири № 73 по вул. Центральна, 9 м. Семенівка.

12. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району будівель радіологічної лабораторії та районного архіву.

13. Про надання згоди на відчуження нерухомого майна –комплексу будівель по вулиці Червона Площа, 98.

14. Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

15. Про затвердження Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

16. Про затвердження Статуту Хотіївської загальноосвітньої школи І ступеня Семенівської районної ради Чернігівської області.

17. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради Чернігівської області (нова редакція).

18. Про Звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. щодо відокремлення філії «Ірванцівський торфозавод» від ДП «Чернігівторф», отримання філією статусу юридичної особи та передачі підприємства «Ірванцівський торфозавод» у комунальну власність Семенівського району.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ріллі загальною площею – 114, 0747 га ТОВ «Ліга».

20. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Новгород-Сіверському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України за оренду гаража.

21. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Новгород-Сіверському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України за оренду приміщення під адмінбудівлю.

22. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Новгород-Сіверській міжрайонній виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

23. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Новгород-Сіверській міжрайонній виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,5011 га ТОВ «Семенівська ТЕС».

25. Про хід виконання рішень районної ради.
Назад

 


Погода в Украине