АнонсиРезультати поіменного голосування

Назад
Результати поіменного голосування проектів рішень
п'ятої сесії районної ради сьомого скликання

28 липня 2016 року

1. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік.

3. Про хід виконання районної Програми зайнятості населення Семенівського району на період до 2017 року.

4. Про хід виконання районної цільової програми «Семенівщина для дітей» на 2011-2016 роки.

5. Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області та Положення про порядок укладання та розірвання контрактів з ними.

6. Про прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району будівель радіологічної лабораторії та районного архіву за адресою: вул. Центральна, 14 м. Семенівка.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 99,6039 га Семенівської міської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 58,0802 га Семенівської міської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 38,9087 га Семенівської міської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 65, 4196 га Хотіївської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 26,1494 га Хотіївської сільської ради.

12. Про затвердження списку присяжних Семенівського районного суду Чернігівської області.

13. Про Звернення до Верховної ради, Кабінету Міністрів України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, народних депутатів України Євлахова А.С., Ляшка О.В. щодо необхідності перегляду державної тарифної політики у сфері житлово-комунальних послуг.
Назад

 


Погода в Украине