АнонсиРезультати поіменного голосування

Назад
Результати поіменного голосування проектів рішень
шостої сесії районної ради сьомого скликання

22 вересня 2016 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

2. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Семенівського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 червня 2013 року.

3. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Семенівського району Чернігівської області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року.

4. Про затвердження Положення про комунальну установу «Районний трудовий архів» Семенівської районної ради у новій редакції.

5. Про внесення змін до Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи Семенівської районної ради Чернігівської області.

6. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Семенівської районної ради Чернігівської області «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про внесення змін до Статуту Комунального лікувально-профілактичного закладу Семенівська центральна районна лікарня.

8. Про переведення на контрактну форму трудового договору головного лікаря КЛПЗ Семенівська центральна районна лікарня Расулову С.М.

9. Про переведення на контрактну форму трудового договору директора комунального закладу «Семенівська централізована бібліотечна система» Семенівської районної ради Чернігівської області Єрьому Н.М.

10. Про переведення на контрактну форму трудового договору директора комунального закладу «Семенівська дитяча музична школа» Семенівської районної ради Чернігівської області Чередниченко С.М.

11. Про переведення на контрактну форму трудового договору директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради Чернігівської області Федюка Б.О.

12. Про переведення на контрактну форму трудового договору директора комунального закладу «Семенівський районний історико-краєзнавчий музей» Семенівської районної ради Чернігівської області Самойленко О.І.

13. Про переведення на контрактну форму трудового договору завідуючого комунальної установи «Районний трудовий архів» Семенівської районної ради Чернігівської області Дормідонтова Д.В.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 99,6039 га Семенівської міської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 65,4196 га Хотіївської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 26,1494 га Хотіївської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 60,0000 га Жадівської сільської ради.

18. Про Звернення районної ради до обласної ради щодо встановлення законності прийняття Чернігівською обласною радою рішення про припинення права користування землями лісового фонду правонаступниками сільськогосподарських підприємств Семенівського району.
Назад

 


Погода в Украине