АнонсиРішення

Назад

РІШЕННЯ
дев'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання


1.Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
Виконання районного бюджету за доходами за І півріччя 2018 року.

Виконання районного бюджету за видатками за І півріччя 2018 року.


2.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
Додатки 1-5

Додаток 63.Про звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради Чернігівської області.

4.Про звіт постійної комісії з питань освіти культури, соціального захисту, медицини, торгівлі, молодіжної політики та спорту.

5.Про затвердження Порядку створення груп продовженого дня в загальноосвітніх навчальних закладах району.

6.Про внесення змін до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області в оренду та Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

7. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

8.Про Звернення районної ради до Прем'єр - міністра України Гройсмана В.Б. та в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю. щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв'язку ПАТ «Укрпошта» у сільських населених пунктах Семенівського району Чернігівської області.

9.Про Звернення районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

Назад

 


Погода в Украине