Семенівська районна рада
Анонси
Назад


Заступник голови районної ради Сергій Єрьома взяв участь у святкуванні Дня знань в Жадівській ЗОШ І-ІІІ ст.


День знань - один з найважливіших днів у житті нашої країни, адже без знання неможливо розвиватися, будувати кар`єру, досягати успіху.

Разом з усіма навчальними закладами району урочисто відсвяткували цей день учні і вчителі Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. У святі Першого дзвоника в с. Жадове взяли участь заступник голови районної ради Сергій Єрьома та Жадівський сільський голова Сергій Помозок.

Цей день для жителів села є надзвичайно радісним та урочистим святом, майже всі гості та учні вдягли вишиванки, створивши незабутню патріотичну атмосферу святкового заходу, і подарувавши радість односельцям.

Розпочалося святкування з підняття державного прапора України під звуки гімну нашої держави.

Першою привітала учасників урочистого зібрання директор школи Любов Сенченко.

З вітальним словом перед учнями, їх батьками та вчителями виступив Сергій Єрьома, який побажав дітям жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми. З теплотою та повагою заступник голови районної ради звернувся до педагогічного колективу школи, висловивши їм найкращі слова подяки, адже вони щедро діляться з дітьми своїми знаннями, любов`ю, допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, і їх мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

З найкращими побажаннями звернувся до дітей та гостей свята Жадівський сільський голова Сергій Помозок, побажавши успіхів у роботі та навчанні.

Присутні із задоволенням слухали святкову програму, яку підготували діти, після чого учні під звуки урочистого дзвоника попрямували до школи на Перший урок.

Побажаємо учням та їх батькам, нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

17 Жовтня 2017 16:32
02 Жовтня 2017 12:33
01 Вересня 2017 15:00
01 Вересня 2017 14:48


Погода в Украине