Семенівська районна рада
Анонси
Назад


Голова районної ради Василь Малкович привітав учнів та педагогічний колектив Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3 зі святом Першого дзвоника.


Зі свята Першого дзвоника для кожної людини починається дорога у майбутнє, адже знання – це запорука успіху.

Сьогодні у всіх школах Семенівського району було проведено святкові заходи з нагоди Дня знань. Голова районної ради Василь Малкович взяв участь у святі Першого дзвоника в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 3.

Розпочалось свято з урочистого підняття державного прапору під гімн України.

Директор школи Ліана Лозовська привітала присутніх зі святом, висловила найкращі побажання та вручила Почесні грамоти переможцям спортивних змагань та наукових конкурсів, що були проведені минулого навчального року.

Василь Малкович виступив перед учнями та гостями свята, від імені депутатського корпусу районної ради привітавши всіх учасників урочистого зібрання з початком нового навчального року і Днем знань.

«Вірю, що зерна науки зростуть у Ваших душах урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності, мудрості, виваженості та любові до свого краю, своєї сім'ї», - наголосив голова районної ради.

Першокласники стали активними учасниками свята, їх урочисто завели на святкове шкільне подвір'я учні 11 класу, після чого діти порадували слухачів зворушливими віршиками про школу.

Гарним продовженням святкування були виступ майбутніх випускників школи та пісні у виконанні учнів.

Голова районної ради в урочистій атмосфері вручив буквар першокласникам. Наприкінці свята, під дзвін першого дзвоника, учні пішли до школи на перший у цьому році святковий урок.

Бажаємо учням та педагогам міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів, а батькам – витримки, терпіння та наснаги!

17 Жовтня 2017 16:32
02 Жовтня 2017 12:33
01 Вересня 2017 15:00
01 Вересня 2017 14:48


Погода в Украине