Семенівська районна рада
Анонси
Назад


Голова районної ради Василь Малкович
привітав освітян району з Днем учителя


Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

01 жовтня усі вчителі України відмічали професійне свято. 29 вересня у Семенівському районному будинку культури з нагоди Дня учителя відбулися урочистості, на які були запрошені працівники загальноосвітніх та дошкільних закладів району, районного відділу освіти та методичного кабінету, ветерани учительської праці.

Святкування пройшло у зворушливій святковій атмосфері, кожному з учасників свята організатори презентували приємні подарунки. Порадували глядачів привітальними виступами вихованці Семенівського будинку творчості дітей та юнацтва, учні загальноосвітніх шкіл району, працівники районного будинку культури.

Василь Малкович привітав присутніх з їх професійним святом, висловивши педагогам районних закладів освіти сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Голова районної ради, зокрема, наголосив: «У наш з Вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави».

Виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних творчих сил, великого терпіння, шановні педагоги!

18 Липня 2018 16:36
05 Липня 2018 16:43


Погода в Украине