АнонсиРезультати поіменного голосування

Назад
Результати поіменного голосування проектів рішень
двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

21 березня 2019 року

1.Звіт в.о. голови райдержадміністрації про виконання Прогарами економічного і соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень.

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

3.Про реорганізацію комунального лікувально-профілактичного закладу Семенівська центральна районна лікарня у комунальне некомерційне підприємство.

4.Про хід виконання цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки.

5.Про хід виконання Комплексної районної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

6.Про стан виконання Програми забезпечення мобілізаційної підготовки мобілізації та соціального захисту учасників антитерористичної операції, мобілізованих до лав Збройних Сил України та інших військових формувань і членів їх сімей на 2018 рік.

7.Про внесення змін до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області в оренду та Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

8.Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району житлового будинку по вул. Центральна, 27 м. Семенівка.

9.Про внесення змін до складу органу приватизації Семенівської районної ради.

10.Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради сьомого скликання.

11.Про хід виконання рішень районної ради.


Назад

 


Погода в Украине