Семенівська районна рада
Анонси
Назад


Депутати районної ради взяли участь у Дні Миру, проведеному в рамках районного проекту «Мир в домі – наша спільна мета»


На території Семенівщини триває районний проект «Мир в домі – наша спільна мета».

02 лютого в рамках проекту вчителі та учні Чорнорізького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеню провели День Миру, у якому взяли участь сім'ї учасників АТО, депутати районної ради Світлана Швед та Людмила Салімон, члени громадської організації «Спілка жінок Семенівщини».

Захід було проведено у зворушливій атмосфері, що об`єднала односельців та присутніх гостей.

Перед учнями та учасниками заходу виступила голова громадської організації «Спілка жінок Семенівщини» Раіса Бондаренко. Звертаючись до присутніх, вона висловила загальну думку всіх присутніх про те, що мир і щастя - мрія людей з давніх-давен, і людство могло б досягти набагато більшого, якби жило в мирі і злагоді. «Ми повинні цінувати мир, який є найбільшим благом на землі. Сьогодні наші захисники змушені захищати цілісність держави, виборювати право на її незалежність. Ми вдячні нашим воїнам-односельцям за їх мужність і низько вклоняємося присутній тут Наталії - багатодітній матері, двоє синів якої зараз перебувають в зоні АТО, а також дружині воїна Надії, бажаємо їм витримки та міцного здоров`я», - відзначила голова Спілки.

В «Книзі Миру» учні та батьки вклеїли сімейні фотографії та залишили побажання українському народові.

Дружина воїна АТО Надія написала вірш, який зачитала голова учнівського комітету Дарина Дюбенок, а мама воїна Наталія виконала пісню про синів, присвятивши її усім матерям. Бабуся Валентина з онуками подарувала учасникам пісню про вишиванку як символ рідного краю.

Діти та дорослі виготовили паперових голубів миру, створили обереги-орігамі, допомагаючи один одному, малювали мир, після чого всі разом заспівали пісню «Хай завжди буде мир».

Після заходу відбулася зустріч депутатів районної ради Світлани Швед та Людмили Салімон з жителями Чорнорізької громади. Депутати відповіли на запитання виборців щодо медичного обслуговування, утримання малокомплектних шкіл, обговорили проблеми наповнення бюджету, за рахунок якого буде розвиватись нещодавно створена громада. Увага до роботи з людьми є одним з пріоритетів у діяльності депутатів-жінок Світлани Швед та Людмили Салімон, які не тільки добре знають умови життя та проблеми земляків, а й допомагають у їх вирішенні.

Голова ГО «Спілка жінок Семенівщини»
Раіса Бондаренко

Погода в Украине