Семенівська районна рада
Анонси
Назад


У Машівському сільському клубі відбувся День Миру


Мир на землі, коли розквітають квіти, люди живуть спокійно, діти вчаться, дорослі працюють, щоб зробити наш край багатим і прекрасним.

Виховний захід «Мир в домі – наша спільна мета» було проведено у селі Машеве, де зібралися діти та дорослі.

До всіх присутніх в залі звернулась вчителька української мови Наталія Миколаївна Лантух. Сьогодні ми обговорюємо тему миру, дружби, любові і злагоди поміж людей.

Свою думку про мир говорять діти:
Мир на землі – це найбільше благо, бо є тато й мама.
Мир – це коли люди бачать навколо себе красиве.

На сході точаться бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Десятки тисяч патріотів держави знаходяться на передовій, захищаючи незалежність країни, ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами.

Серед бійців є і наші земляки, говорить голова шкільної родини Малеєва Аліна, вони мужні, сміливі, хоробрі. Ми завжди підтримуємо їх. В школі пройшла благодійна акція «Новорічна ялинка», така акція дала можливість зробити свій вклад у справу миру. Ми відправили посилки нашим землякам.

Учні школи займаються хортингом, а хортинг виховує патріотів України і ми пишаємося тим, що тренер Кривенко Володимир Петрович - учасник АТО. Він навчає повазі до старших, дисциплінованості, а перш за все – захищати слабших. «О, спорт, ти – мир!».

Пройшов показовий виступ хортингістів.

Діти борються за мир своєю творчістю: складають вірші, закликаючи людей до миру (Мирончук Настя, Деденко Ольга, Лещинець Вікторія, Костенко Марія).

Книгу Миру – представила голова ГО «Спілка жінок Семенівщини» Раіса Бондаренко. Діти та дорослі залишили побажання миру , щасливого майбутнього Україні, та розмістили сімейні фото своїх односельців.

Наймолодші учасники створили картину «Мир за ми у всьому світі».

Діти борються за мир своєю творчістю: складають вірші, закликають людей до миру.
Хочеться мирного неба,
Щоб літаки не гули,
Хочеться мирного моря,
Щоб не тонули там кораблі.
Хочеться в полі колосся,
Щоб мирно шуміло й росло,
Хочеться сонечка в небі,
Щоб всім нам давало тепло.

Діти готували емблему миру, а це – тепле, ясне сонечко, виготовляли голубів миру, нехай ці голуби повернуть додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у серцях людей.

Всім присутнім у залі подарували голуба миру.

Були символічні хлібні голуби, які випекала вчителька школи Лантух Наталія Миколаївна. Діти пригостили всіх хлібом у вигляді голубів, щоб ніколи не втрачали смаку українського хліба, щоб всі завжди були ситі і здорові, веселі і щасливі, щоб у всі часи, в усі віки на українському столі на білій вишитій скатертині лежала, немов сонце, кругла паляниця.

В кожній родині, у кожному домі пам'ятають тих, хто боронив нашу землю.

Солдатські душі.. Вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в небесній долині.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім'я світлого майбутнього.

Учні Машівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів разом із дорослими звернулися до всіх народів світу від щедрої квітучої землі.

Скажімо разом: «Ні – війні», «Так – Миру і сонцю в небі голубому!».

Склавши долоньки і схиливши голови в молитві, всі присутні в залі помолилися, щоб скоріше наступив мир на землі.

Прийми, Святий Отче, молитву,
Даруй же нам нині, Боже Єдиний,
Любов і благодать по всій Україні.

Всі учасники заходу заспівали пісню «Хай завжди буде сонце!» та, зробивши велике коло, посміхаючись одне одному, сказали голосно: Хай завжди буде мир!!

В заході взяли участь члени ради ГО «Спілка жінок Семенівщини», депутати міської, районної ради, батьки, в.о. Старости с. Машеве.

Голова ГО «Спілка жінок Семенівщини»
Раіса Бондаренко

Погода в Украине