Семенівська районна рада
АнонсиНовини

Назад

<<<1 - 11 з 1664>>> Архів
10 Грудня 2018 00:47
Новини
08 Грудня 2018 00:28
Привітання
07 Грудня 2018 10:18
Привітання


Нових здобутків, міцного здоров’я, щастя!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад не можливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш край квітучим і багатим!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району, а значить і держави.

Бажаємо вам наполегливості і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.


    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації06 Грудня 2018 16:46
Привітання


З Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу землю!

Шановні військові, сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо вам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог та звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!


    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації06 Грудня 2018 16:41
Державна фіскальна служба України
06 Грудня 2018 11:22
Статистика
05 Грудня 2018 09:45
Привітання


5 грудня - День працівників статистики

Державна статистика пройшла великий шлях становлення й розвитку, зайняла гідне місце в системі державного управління та заслужила авторитет у світовому професійному співтоваристві. Сьогодні вона використовує в своїй практиці прийняту міжнародну методологію і керується принципами незалежності, об'єктивності, науковості. Є джерелом найбільш повної інформації про базові економічні показники, найважливіші соціальні, демографічні індикатори розвитку суспільства.

Статистична інформація відповідає поточним та потенційним потребам користувачів, є точною та достовірною, оприлюднюється своєчасно у визначений час зі встановленою періодичністю, послідовною та зіставною в часі, за регіонами і країнами та забезпечувати користувачам можливість поєднання та спільного використання даних із різних джерел. Статистична інформація представлена у зрозумілій для користувачів формі, поширюється придатним та зручним для них способом, доступна всім користувачам на рівних умовах та супроводжуватися метаданими і відповідними поясненнями.

Органи державної статистики гарантують конфіденційність даних, отриманих від респондентів, а також статистичної інформації, на підставі якої можна визначити інформацію щодо конкретного респондента. Адміністративні дані, що використовуються для статистичних цілей, відповідні статистичні процедури, впроваджені у всі процеси статистичного виробництва, забезпечують підґрунтя для створення якісної статистичної інформації. Навантаження на респондентів має бути збалансованим відповідно до потреб користувачів і водночас не бути надмірним.

З 1 січня 2019 року Держстатом планується ввести в експлуатацію безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента", інформація про цей продукт та можливості його використання розробляється та буде представлено на сайті Держстату. Для здійснення звітування за допомогою програмного забезпечення «Кабінет респондента» потрібен буде доступ до мережі Інтернет та чинні посилені сертифікати відкритих ключів. Зі змінами також планується перехід на електронний документообіг у сфері статистичної діяльності.

Напередодні свята вітаємо всіх працівників і ветеранів статистики та висловлюємо щиру подяку за відданість справі та високий професіоналізм. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, миру й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Також висловлюємо вдячність підприємствам і організаціям району за конструктивну співпрацю, розуміння важливості наданої інформації під час проведення статистичних спостережень.

Начальник відділу статистики у Семенівському районі В.В.Фещенко


05 Грудня 2018 08:39
Новини
04 Грудня 2018 15:20
Семенівське БПД
03 Грудня 2018 10:31
Привітання


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги.

Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від щирого серця бажаю людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя.

Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

В.МАЛКОВИЧ
Голова районної ради03 Грудня 2018 10:01
Привітання
<<<1 - 11 з 1664>>> Архів

НазадПогода в Украине