Семенівська районна рада
АнонсиНовини

Назад

<<<1 - 11 з 1609>>> Архів
21 Вересня 2018 17:09
Новини
21 Вересня 2018 13:44
Привітання


Міцного здоров’я, любові, достатку!

Цими вересневими днями виповнюється 75 років звільнення Семенівки та Семенівського району від фашистських загарбників. В цей день ми низько вклоняємося визволителям і висловлюємо слова глибокої вдячності за те, що відстояли свободу і честь, зуміли подолати потужний натиск ворога. Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні події назавжди залишиться в наших серцях.

За доброю традицією, у день вигнання нацистських загарбників з Семенівщини ми святкуємо і День міста Семенівки. Усі досягнення, на які багате наше місто, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося та покращуємо благоустрій. Разом – ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя!

Нехай всіх нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Нехай у нашому спільному домі панують мир та спокій, а серед жителів завжди буде спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі і Божого благословення!


    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації21 Вересня 2018 10:59
Новини
18 Вересня 2018 16:11
Семенівське БПД
17 Вересня 2018 11:27
Новини
17 Вересня 2018 11:22
Новини
10 Вересня 2018 12:43
Привітання
05 Вересня 2018 08:23
Фонд соцстрахування України
02 Вересня 2018 08:40
Привітання


Шановні підприємці!

Цієї неділі ви відзначаєте своє професійне свято — День підприємця. Свято запроваджене Указом Президента України з урахуванням неабиякої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, становлення і розвиток національної економіки. Адже розвиток малого і середнього бізнесу — основа успішної економіки країни.

Ваша діяльність суттєво впливає на соціальну стабільність суспільства: створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів. Основою розв’язання нагальних проблем є ділова конструктивна співпраця підприємців, їх об’єднань з органами влади, вирішення найбільш актуальних питань розвитку підприємництва та вдосконалення державної регуляторної політики на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги.

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю.


    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації02 Вересня 2018 08:36
Привітання
01 Вересня 2018 09:15
Привітання


Підкорення нових вершин, добра та суспільної злагоди!

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Хтось із вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення, а ваші здібності й наполегливість стануть запорукою подальших успіхів у житті.

Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі завдання та досягайте нових звершень, розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, продовжуйте кращі традиції наших славетних земляків, цінуйте своїх батьків та учителів.

З усією теплотою серця висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, самовіддану працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Вітаємо шановних батьків! Разом із своїми дітьми ви торуєте цей непростий шлях, радієте їхнім успіхам, переймаєтесь невдачами, підтримуєте у важку хвилину. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах!


    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації<<<1 - 11 з 1609>>> Архів

Назад

21 Вересня 2018 15:00
17 Вересня 2018 11:28
17 Вересня 2018 11:24


Погода в Украине