Семенівська районна рада
АнонсиНовини

Назад

<<<12 - 22 з 1609>>> Архів
30 Серпня 2018 14:00
Сесія


УКРАЇНА
СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 29 серпня 2018 року                м. Семенівка                                         № 22

Про скликання скликання дев'ятнадцятої сесії
районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

І. Скликати дев'ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 18 вересня 2018 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради.

ІІ. На розгляд сесії внести наступні питання:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

2. Про стан організації роботи Стаціонарного відділення постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Територіального центру соціального обслуговування Семенівської районної ради Чернігівської області.

3. Про внесення змін до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області в оренду та Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району Чернігівської області.

4.Інші питання.

ІІІ. На сесію запросити депутатів районної ради, міського та сільських голів.Голова районної ради                      В.В. Малкович29 Серпня 2018 00:04
Привітання
28 Серпня 2018 11:59
Новини
28 Серпня 2018 11:46
Новини
23 Серпня 2018 15:40
Привітання

З Днем незалежності України та Днем Державного Прапора!

Шановні жителі Семенівщини! Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої держави – з 27-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора! Впродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність. На початку XX століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена.

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення. За 27 років незалежності виросло нове покоління українців. І саме вони виходили на Майдани, змінювали країну й нині ведуть її до Європи. Це нове покоління українців сьогодні захищає державу від ворога. Захищає найдорожчою ціною – ціною життя. Навіть тисячі слів буде замало, аби висловити вдячність за жертовність та подвиги українських військових, Героїв АТО, Героїв сьогодення! У день головного свята країни – низький уклін та щире спасибі всім, хто тримає мирне небо над Україною! Вічна шана тим, хто пішов на небеса заради незалежності!

Історично склалося, що напередодні Дня незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашою величної історії, духовними та матеріальними носіями тисячолітніх традицій, предметом національної гордості і водночас упізнавальною всюди візитівкою та знаком єднання українців усього світу. Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні. У день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякуємо семенівській громаді за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!
    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації23 Серпня 2018 13:09
Фонд інформує
23 Серпня 2018 13:05
Фонд інформує
23 Серпня 2018 13:02
Новини
17 Серпня 2018 16:54
Привітання


ПЛІДНОЇ ВАМ ПРАЦІ, ЩЕДРИХ МЕДОЗБОРІВ!

Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, пасічники відзначають своє професійне свято.

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій і благословенній землі. Плідної вам праці, щедрих медозборів! Нехай у вашому житті завжди світить зоря удачі, хай прикрощі та негаразди не стоять на вашому шляху, а оптимізму та наснаги вистачає для добрих справ.
    В.В. Малкович                                               С.В. Черниш
Голова районної ради               В.о. голови районної державної адміністрації15 Серпня 2018 14:54
Фонд інформує
15 Серпня 2018 14:51
Фонд інформує
<<<12 - 22 з 1609>>> Архів

Назад

21 Вересня 2018 15:00
17 Вересня 2018 11:28
17 Вересня 2018 11:24


Погода в Украине