Контакти, за якими можна повідомити про корупційне правопорушення або правопорушення пов’язане з корупцією

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ
в обласній державній адміністрації

Ви можете залишити відповідне повідомлення, вимоги до повідомлень (у тому числі анонімних) про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції" та порядок їх розгляду визначаються цим Законом. Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників обласної державної адміністрації, які можливо вчинили корупційне, або пов'язане з корупціє правопорушення.

Повідомлення розглядаються відділом  з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації згідно з вимогами законодавства.

Головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації ВЕРЕСОЦЬКИЙ Іван Валерійович, тел.+38 (0462) 67-58-06.

Внутрішні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону - способи захищеного (у тому числі анонімного) повідомлення інформації викривачем керівнику або уповноваженому підрозділу (особі) органу, юридичної особи, у яких викривач працює, проходить службу чи навчання або на замовлення яких виконує роботу, а так само до органу вищого рівня, уповноважена особа якого здійснює контроль за дотриманням антикорупційного законодавства на підвідомчих підприємствах, в установах та організаціях.
 

Повідомити про корупційне правопорушення:

  • на поштову адресу: 14000, м.Чернігів, вул. Шевченка, 7;
  • на електронну поштову адресу:  ANTICOR@CG.GOV.UA
  • за тел. +38(0462) 675-065 (спеціальна телефонна лінія)

Зразок ЗАЯВИ «Повідомлення про корупцію»

Як НАЗК та інші державні органи працюють з повідомленнями викривачів?