back

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації

13-06-2022 | 10:40

Цю програму розробили Естонська рада у справах біженців, Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» та Гараж48 для того, щоб підтримати українських жінок у відновленні та відбудові свого життя  після повномасштабного вторгнення росії.

У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже наявними бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна -  для наявних.

Програма впроваджуватиметься з липня 2022 року по квітень 2023-го.

100 нових бізнес-ідей та 60 наявних бізнесів будуть відібрані до участі у програмі, де вони навчаться, як розпочати бізнес та розробити стабільні мікропідприємства, стійкі до кризи.

Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, що будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.

На відкриті воркшопи необхідно зареєструватися за посиланням

Реєстрація на воркшоп закінчується за 2 дні до дня його проведення.

Контакти для Чернігівської області: zm.ednist2021@gmail.com, 095-611-87-98 (Раїса).

Детальніше за посиланням

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації