back

Чи є радіонукліди у сільськогосподарській та лісовій продукції

15-07-2022 | 12:26

Забруднення радіонуклідами харчових продуктів почали фіксуватися на території області після Чорнобильської катастрофи у 1986 році. За експериментальними даними встановлено надзвичайно високе надходження радіаційних елементів в організм людини через харчові продукти (м'ясо, молоко), особливо з продуктами лісу (ягоди, гриби). На інтенсивність розповсюдження радіонуклідів в системі «ґрунт-рослина» значно впливають властивості ґрунту. Сприяють таким процесам найбільш поширені у поліських районах бідні на поживні речовини кислі деревно-підзолисті та торфові ґрунти. На них міграційна здатність основних радіонуклідів значно вища, ніж на ґрунтах більш важкого механічного складу.

З того часу на території Чернігівської області безперервно проводились роботи з організації радіологічного контролю сільськогосподарської та лісогосподарської продукції Новгород-Сіверського та Чернігівського районів. А саме в населених пунктах: Блешня, Кути-1, Кути-2, м.Семенівка, Лісковщина, Заріччя, Луб’яне, Тимоновичі, Прогрес, Карповичи, Червоний Гай Семенівської територіальної громади, Задеріївка Ріпкинської територіальної громади та Пакуль, Лінея, Семенягівка, Рудня, Завод, Папірня Михайло-Коцюбинської громади. Ці території віднесено до ІІІ зони гарантованого добровільного відселення, що зазнали  радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Над радіологічними дослідженнями в області працює чотири радіолога. З початку року було відібрано й перевірено 715 проб різноманітної сільськогосподарської та лісогосподарської продукції, сировини у населених пунктах зони радіоактивного забруднення. Досліджувалася сільськогосподарська продукція (молочні продукти в кількості 188 зразків, м'ясо – 12, картопля – 68, овочі – 115, тощо), а також лісогосподарська продукція, зокрема гриби та ягоди лісові свіжі, сухі. Перевищень значень допустимих рівнів вмісту радіонуклідів в досліджених пробах не зафіксовано. Але слід відмітити, що рівень забруднення  сухих та свіжих лісових грибів і ягід постійно залишається досить високим.

Під час проведення воєнних дій в області рівень забруднення  продукції майже не змінився, але є незначні підвищення в досліджених показниках в порівняні з минулорічними дослідженнями за цей період в Новгород-Сіверському районі, що не перевищують допустимої норми.

Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської обласної військової адміністрації