back

На Чернігівщині потрібні швачки

29-11-2022 | 14:44

Легка промисловість — одна з провідних галузей економіки Чернігівської області. Нині в регіоні зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому.

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості, наразі підприємства потребують кваліфікованих кадрів. Зокрема, у поточному році вакантними були 250 місць. З них укомплектовано понад 70%. Проте і надалі на швейних виробництвах є попит на фахівців. Найбільше бракує швачок. Також потрібні закрійники, інженери-технологи, складальники верху взуття, кравці, контролери матеріалів і виробів тощо.

Працевлаштуватись на швейні підприємства можна й тим, хто немає  відповідної професійної підготовки та досвіду роботи. Зареєстрованим безробітним служба зайнятості пропонує безкоштовно за короткий термін освоїти уміння швейної майстерності або підвищити кваліфікацію з подальшим працевлаштуванням. Готують кадри безпосередньо на виробництві у роботодавця, в професійно-технічних закладах Чернігівщини та в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Цього року на замовлення швейних підприємств області за направленням служби зайнятості навчалися 70 безробітних.

З питань працевлаштування на підприємства легпрому необхідно звернутися до обласного центру зайнятості чи на канал онлайн-підтримки в Telegram.

Також пропозиції від роботодавців можна переглянути тут:

До слова, легка промисловість – це галузь економіки, яка наразі тримає два фронти: економічний і військовий. Швейні підприємства наповнюють бюджет країни, забезпечують людей роботою, а ЗСУ - продукцією вітчизняного виробництва. Серед основних виробників Чернігівщини: ТОВ «Алітоні», ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика», ТОВ «Сівертекс», ТОВ «Тозіналі», ПрАТ «Еліта», ТОВ «Остратекс», ВП «ТК-Стиль ТОВ «Текстиль-контакт», ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ТОВ «Прилуцька швейна фабрика «Корона». В області виготовляють чоловічий, жіночий, спідній, робочий, формений одяг, взуття, постільну білизну, ковдри, подушки, м’які іграшки, прогумовані, технічні, фільтрувальні, ситові тканини, сукно, брезент, мішковину, канати, мотузки, сітки тощо.

За повідомленням
Чернігівського обласного центру зайнятості