back

Рятувальники відкрили «Клас безпеки» у Чернігові

12-01-2023 | 12:00

Навчання молодого покоління заходам безпеки життєдіяльності є одним з пріоритетних завдань для фахівців ДСНС України.

В нашій державі тривають бойові дії, і кожна дитина повинна знати й чітко виконувати необхідні дії під час сигналу «Повітряна тривога», обстрілів, у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, правила пожежної безпеки тощо. Це допоможе врятувати життя, а за необхідності — надати допомогу тим, хто її потребує.

Саме про це йшла мова сьогодні у новоствореному «Класі безпеки», який відкрився на базі одного з освітніх закладів обласного центру.

Фахівці ДСНС нагадали школярам про те, які служби екстреної допомоги існують, за якими номерами потрібно до них звертатися. Пояснювали правила безпеки під час поводження з електроприладами, як залишити небезпечну зону в разі надзвичайної події, та методи надання першої домедичної допомоги постраждалим.

За допомогою макетів надзвичайники розповіли про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів та роботу піротехніків. Кінологи провели показові виступи, як працюють службові собаки під час реального пошуку людей, як під завалами так і у лісових масивах. Після теоретичної частини хлопчики та дівчатка мали змогу приміряти різноманітне спорядження рятувальників, загасити умовну пожежу вогнегасником та помалювати.

Усім присутнім рятувальники вручили подарунки від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine і на добру згадку про відкриття класу безпеки зробили спільне фото.

За повідомленням ГУ ДСНС України у Чернігівській області