back

|

Вступ до вишів: марафон зустрічей для абітурієнтів 2023 року

Молодіжна організація “Молоде покоління“ спільно з Національним фестивалем “Код Нації” проводить марафон зустрічей для абітурієнтів 2023 року. 

Експерти у галузі освіти, представники ВНЗ та вступники минулих років допоможуть цьогорічним абітурієнтам з’ясувати всі деталі та нюанси вступу до закладів вищої освіти, проведення національного мультипредметного тесту (НМТ), визначення пріоритетів та значення вагових коефіцієнтів, а також поділяться дієвими лайфхаками щодо написання мотиваційних листів.

Частина зустрічей відбуватиметься у вигляді профорієнтаційних заходів. Активні учасники марафону матимуть можливість отримати невеликі сувеніри від Національного фестивалю “Код Нації”.

Перша з п’яти зустрічей, що відбудуться у рамках марафону у весняно-літній період цього року, запланована у форматі відеоконференції на 1 квітня (початок о 12:00 год.) на платформі meet.google.com. Щоб взяти участь, потрібно попередньо зареєструватися за посиланням.

Молодіжна організація “Молоде покоління“ впроваджує молодіжну політику майже 3 роки. Вектори діяльності – підтримка, розвиток та розповсюдження таких складових української нації як культура, освіта, зокрема позашкільна та неформальна, підтримка ініціатив молоді тощо.