back

Чернігів. Фільм Сніжани Потапчук «Корюківка. Злочин проти людяності» отримав премію імені В`ячеслава Чорновола

16-10-2013 | 08:04

11 жовтня в Держкомтелерадіо України відбулося засідання Комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, на якому було визначено лауреата Премії 2013 року.

Кращою публіцистичною роботою в галузі журналістики серед 23 творчих доробків, висунутих на премію, визнано документальний фільм автора і режисера Сніжани Потапчук «Корюківка. Злочин проти людяності» (Національна телекомпанія України).

Фільм присвячено 70-м роковинам найбільшої каральної акції на території України часів Великої Вітчизняної війни, що сталася 1-2 березня 1943 року в місті Корюківка Чернігівської області. За даними Чернігівської обласної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників, у Корюківці було знищено приблизно 6 700 людей. Сімдесят років цю трагедію замовчували, і от настав час відкрити історичну правду.

Також члени Комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола відзначили більш глибоке розкриття тем журналістами-номінантами. Була акцентована увага на оригінальності, змістовності поданих окремих робіт, зокрема, виділили майстерність редактора тижневика «Народне слово» Юрія Пригодницького та творчої групи Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення».

У своєму відкритому листі до глядачів Сніжана Потапчук подякувала Державному комітету телерадіомовлення за високу оцінку фільму, а також всім хто трудився над його створенням.

Вона також відмітила, що дана нагорода це в першу і єдину чергу заслуга багатьох людей, котрі зі щирим серцем і відповідальністю трудилися над його створенням.


За інформацією Держкомтелерадіо